Share
Go down
Admin
Admin
Pranešimų skaičius : 48
Peržiūrėti vartotojo aprašymąhttp://lmsgyvenimas.forumotion.me

Anketos į transporteriu direktorius.

on Sk. 12 17, 2017 2:29 am
ŠABLONAS

1. Patirtis žaidime (XP taškai, praleistas laikas serveryje), esamas ir visi buvę slapyvardžiai.
2. Nuveikti darbai serveryje, forume. Papasakok plačiau, ką būtent juose nuveikei naudingo?
3. Tavo idėjos, kurias privalėsi įgyvendinti atėjus į direktoriaus postą.
4. Kokią veiklą pasiūlysi savo firmos darbuotojams? (Be konkursų).
5. Idėjos, kuriomis didinsi savo darbo koeficientą, darbo kokybę ir palaikysi gerą atmosferą darbe.
6. Įrodyk, kodėl esi geresnis už kitus kandidatus. Kodėl pasirinkai būtent šią firmą?
7. Patirtis darbe. Kokie jūsų santykiai su dabartiniais šios firmos direktoriais, darbuotojais?
8. Papildoma, vertinga informacija, kuri, jūsų manymu, sudomins merą ir anketos skaitytojus.
Pranešimų skaičius : 2
Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Re: Anketos į transporteriu direktorius.

on Sk. 12 17, 2017 7:51 pm
@Admin rašo:ŠABLONAS

Sveiki gerb. balsuotojai

Sveiki visi, aš esu Zygis_Bond toksai serveryje be buvusiu slapyvarziu. Žaidžiu šiame serveryje jau puse metu ir esu surinkes 18k XP.
Bandysime garsinti transporto firma kartu su mandagiais, darbščiais ir aktyviais bendradarbiais, taip pat savaime zinoma kelsime savo koficientus (as juos priziuresiu ir padesiu bendradarbiams), prižiūresime darbuotoju bendradarbiavima tarpusavyje (prašysiu kad praneštu jei kas nesutars ir išspresime ju nesutarimus), skatinsime juos jei bus verta (premijos) ir aukštinsime nusipelniusiuosius.
Pradėjau žaisti serveryje padėdamas draugų, o veliau pats pradejau domėtis serveriu. Dirbau: Taxistu, Mediku, transporteriu, limuzino vairuotoju, Mechaniku, skelbeju dirbau ir nelegaliuosius darbus kontrabandininku, dyleriu. Stengdavaus padėti direktoriams is savo darbo, su jais bendrauti bei stengiausi susibyčiuliauti su savo bendradarbiais bei keliaviais.
Manau vairuoju gerai su taxi firmos masinomis, bendrauju su bendradarbiais per temspeak bei per racija, jei yra proga pavežu direktorius bei stengiuosi su jais bendrauti, tačiau mane mažai turbut direktoriu žino
Ne, tačiau buvau pats išėjes keleta kartu dėl keleiviu elgesio. Wink
Esu visiškai įsitikines, kad atitinku kriterijus i direktoriaus posta.
Visad dirbdamas mačiau kai kuriuos nedarbingus darbuotojus arba besipykstačius su keleiviais. Dažnai skaitau skundus bendradarbiu bei stengiuosi mokytis is svetimu klaidu. Taigi manau jei pateksiu i Transporto Firmos direktorius teks daug paplušėti, kad mano norai taptu realybe bet aš esu isitikines kad sugebėsiu
Darbuotojų bereikalingą minučių kalimą, žemą koeficientą. Darbuotojam teks susivokti, arba as paaiškinsiu jiems kad patys savo alga žemina, darbuotojai privalės mandagiai pasisveikint ir nuvęže klienta nuo taško A iki B mandagiai palinketi (ne taip kad "sw" ir "dw", o Linkime geros dienos! ir Sveiki!.) ir darbuotojai gaus 1/2 jei neprimines iškvietimu, klientai galės dėti skundus jei taxistas priima iškvietima ir neatvažiuoja (jei nepaaiškina kodėl neatvyko gauna 1/1)
Admin
Admin
Pranešimų skaičius : 48
Peržiūrėti vartotojo aprašymąhttp://lmsgyvenimas.forumotion.me

on Sk. 12 17, 2017 7:54 pm
Suteikimas bandymo laiktarpis: 2017-12-17,2017-12-20. Sekmes!
Sponsored content

Atgal į viršų